Wysyłka w 24 h | Darmowa dostawa od 149 zł | Bezpieczne zakupy |
Szyjemy w Polsce (1)

Jesteśmy małą marką odzieżową, która powstała w czerwcu 2019 r., po to, aby tworzyć wyjątkowe projekty- specjalnie dla Ciebie.

Dlaczego ją założyliśmy? Obecna moda na minimalizm po prostu nie jest dla nas. Skoro tutaj jesteś, prawdopodobnie nie jest też dla Ciebie 😉 Kochamy błyskotki, koronki i cekiny, a nazwa Dress & Beads doskonale oddaje ducha naszej marki. 

Specjalizujemy się w bogatych modelach, które ręcznie ozdabiamy koronkami, kryształkami i koralikami. Przygotowując nasze projekty, skupiamy się na tym, żebyś zawsze wyróżniała się z tłumu. Wybierając produkty z naszej oferty masz pewność, że zawsze będziesz wyjątkowo ubrana- wszystko tworzymy w bardzo krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach, więc jest mała szansa na to, że spotkasz dziewczynę ubraną w to samo co Ty.

Dress & Beads to sukienki w których zabłyśniesz- do ich przygotowania używamy perełek, brokatów i gipiur zdobionych koralikami. Wszystkie kreacje wykonujemy z materiałów najlepszej jakości. Nasze sukienki szyjemy w małej, lokalnej szwalni i nie prowadzimy masowej produkcji.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, od jesieni 2019 r. do oferty wprowadziliśmy również robione na drutach, bogato zdobione swetry. Specjalnie dla Was przygotowujemy je z najlepszych, luksusowych włóczek, troszcząc się o każdy detal i jakość wykończenia.

Close Menu
×
×

Koszyk